ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14204293
nr 1420 4293
sent 1800-tal, förgylld, 72x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:40:47
300 kr
350 kr
400 kr